Kontakt

Sieć na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) 
w województwie kujawsko-pomorskim:


Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
Minikowo 89-122
tel. 52 386 72 00, fax 52 386 72 27
e-mail: sekretariat@kpodr.pl

Marek Nowacki – koordynator
tel. 56 611 09 06, 693 301 412
e-mail:  marek.nowacki@kpodr.pl  


Oddział Przysiek
87-134 Zławieś Wielka
Przysiek, ul. Parkowa 1
tel. 56 611 09 00, fax 56 611 09 05
e-mail: przysiek@kpodr.pl

Karolina Grzybowska – broker innowacji
tel. 52 386 72 36, 506 392 900
e-mail:  karolina.grzybowska@kpodr.pl  

Mirosława Wajnert – specjalista ds. innowacji
tel. 52 386 72 36, 605 329 220
e-mail: miroslawa.wajnert@kpodr.pl  

Josip Zubac
tel. 52 386 72 36, 723 692 569
e-mail: josip.zubac@kpodr.pl  

Anna Gacka – osoba wspierająca
tel. 52 386 72 28
e-mail: anna.gacka@kpodr.pl  

Marzena Zwiewka
tel. 52 386 72 25
e-mail: marzena.zwiewka@kpodr.pl