Szkolenie pn. „Broker innowacji doradcą XXI wieku”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie pn. „Broker innowacji doradcą XXI wieku”, które odbędzie się w dniach 25-26.10.2021 r. w Grudziądzu. Jest to pierwsze szkolenie z całego cyklu, na które zapraszamy osoby z województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
Szkolenie dedykowane jest w szczególności dla pracowników ODR wykonujących zadania na rzecz SIR (brokerzy, koordynatorzy) oraz pracowników ODR wspierających Grupy Operacyjne EPI, a także inne wielopodmiotowe partnerstwa. Na szkolenia zapraszamy również inne osoby z ODR, którym tematyka szkoleń przyda się w wykonywaniu obowiązków, także z zespołów terenowych.
Tak jak wspominałam na naszym spotkaniu w Brwinowie, do poniedziałku robimy nabór zamknięty – tylko dla JDR oraz jednostek naukowo-badawczych, następnie otworzymy nabór dla wszystkich zainteresowanych wspieraniem GO EPI. Liczba miejsc jest ograniczona – szkolenie organizujemy maksymalnie dla 50 osób (liczone razem z prelegentami, trenerami i nami z CDR), przetarg nie przewiduje możliwości zwiększania liczby uczestników.
Więcej informacji znajdziecie w zaproszeniu, w załączeniu przekazuję także ramowy program oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa.
Program jest ramowy, będziemy jeszcze uszczegóławiać poszczególne bloki oraz wprowadzać ewentualne modyfikacje np. zamiana bloków kolejnością, ewentualne wydłużanie lub skracanie.

Wypełnione karty zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać na adres: sir@cdr.gov.pl do dnia 15 października br.

Następne szkolenie odbędzie się w dniach 27-28.10.2021 r., również w Grudziądzu, dla województw: lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Jeśli ktoś z Was nie może uczestniczyć w dedykowanych dla Was terminie (25-26.10), a pasuje mu kolejny termin (27-28.10) to proszę o kontakt ze mną. UWAGA: na poszczególne terminy są odrębne karty zgłoszenia uczestnictwa!!!

Do pobrania:

Karta zgloszenia

Regulamin

Pismo

 

Skip to content