XV Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne

Zaproszenie

 Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

serdecznie zaprasza
gospodarstwa ekologiczne z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału
w etapie wojewódzkim
XV Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne.

 

XV edycja wojewódzkiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w 2022 r. organizowana jest przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie w ramach operacji własnej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) pn. „Wspieranie rozwoju rolnictwa ekologicznego poprzez poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych” w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2022-2023.

Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne ma na celu prezentację dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w rolnictwie ekologicznym oraz popularyzację innowacyjnych metod produkcji. Służy promocji rolnictwa ekologicznego, które ma ogromne znaczenie nie tylko dla konsumentów, ale również dla ochrony środowiska przyrodniczego.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdują się w załączonym poniżej Regulaminie.

Zgłoszenie należy przesłać drogą pocztową na adres siedziby Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie lub mailowo na adres ilona.oles@kpodr.pl do dnia 24.06.2022r. Można również dokonać zgłoszenia telefonicznego i opracować formularz zgłoszeniowy podczas wizyty w gospodarstwie osoby odpowiedzialnej za organizację konkurs.

Kontakt: Ilona Oleś – tel. 723 692 600, 52 386 72 42

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy – SIR

Regulamin – etap wojewódzki

Opracowała: Ilona Oleś

Skip to content