Spotkanie branżowe w ramach operacji pt. „Upowszechnianie wiedzy oraz dobrych praktyk w oparciu o Kujawsko-Pomorską Sieć Gospodarstw Demonstracyjnych”

Branża produkcji ziemniaka jest dziedziną, która w ostatnich latach rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Zderza się jednak z wysokimi wymaganiami konsumenta, którego podejście do tego warzywa niebywale się zmieniło. Ziemniak nie jest już tylko produktem ilościowym, jego produkcja ukierunkowała się na wartości jakościowe, których w ziemniaku nie brakuje. Dlatego Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na spotkanie branżowe w ramach operacji pt. „Upowszechnianie wiedzy oraz dobrych praktyk w oparciu o Kujawsko-Pomorską Sieć Gospodarstw Demonstracyjnych”.

Spotkanie odbędzie się o 10.00 w gospodarstwie demonstracyjnym: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Powstańców Wielkopolskich, Bielice 1 88-330 Gębice

Operacja własna realizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie SIR, Plan Operacyjny na lata 2022–2023.
Serdecznie zapraszamy rolników do wzięcia udziału w spotkaniu.

Kontakt: Agnieszka Szczepańska, tel. 723 331 084

 

 

Skip to content